مخزن ذخیره سوخت و آب

خانه | محصولات | مخزن ذخیره سوخت و آب

مخزن ذخیره سوخت و آب

مخزن ذخیره سوخت و آب تولیدی شرکت مبدل سازان مبنا بر اساس استانداردهای API650 و BS2594 ساخته شده و تمامی اتصالات آن برحسب نقشه مدار جانمایی می شود. برروی مخزن ذخیره سوخت و آب تجهیزاتی مانند نردبان داخلی و بیرونی، سایت گلس، دیپ، ونت، DAVIT و … مطابق سفارش مشتری نصب شود.

جنس مخزن ذخیره سوخت از انواع ورقهای کربن استیل SA283C ,SA516GrC, … می باشد. در صورت درخواست مشتری شناسنامه ورق های به کار رفته در ساخت مخزن ذخیره سوخت، نیز ارائه خواهد شد.

مخزن ذخیره آب نیز معمولاً از جنس گالوانیزه، استنلس استیل و یا کربن استیل با پوشش اپوکسی ساخته می شود. بعد از ساخت مخازن ذخیره آب از جنس گالوانیزه، خطوط جوش با رنگ مخصوص زینک ریچ اپوکسی پوشش داده خواهد شد.

مخزن سوخت و آب
شمای مخزن سوخت و آب

جزئیات مخزن ذخیره سوخت و آب

– تولید مخزن ذخیره سوخت و آب بر اساس استانداردهای API650 و BS2594
– متریال مخزن ذخیره سوخت و آب از نوع کربن استیل، گالوانیزه و یا استنلس استیل

فیلترشنی،فیلتر کربن اکتیو ، sand filter، منبع فیلتر استخر،فیلتر جکوزی،ذغال آنتراسیت،سیلیس،تصفیه آب،تصفیه چاه،صافی آب،صافی استخر،صافی جکوزی،مدار فیلتر،

مطالب مرتبط

منبع کویل دار عمودی

نکاتی درباره منبع کویل دار

مخزن کویل دار به عنوان یک راهکار انعطاف پذیر برای انتقال حرارت و استفاده از مایع‌ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ایجاد و تأمین فرایندهای گرمایشی و خنک کننده اساسی است.

بیشتر بخوانید »
مبدل‌ حرارتی و مخزن تحت فشار

استاندارد مخازن ذخیره BS2594

انواع مخازن ذخیره، روش ساخت و بازرسی آنها مخازن ذخیره استوانه ای اغلب دارای سطح مقطع یکسان هستند، که انواع آنها با ابعاد مختلف در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه این مخازن حتی به قطر ۱۰۰ متر و طول چند ده متر هم می رسد. مخازن ذخیره برای نگهداری سیالاتی مثل آب، روغن‌های

بیشتر بخوانید »
FacebookTwitterInstagram
Skip to content