درباره ما

معرفی شرکت مبدل سازان مبنا

شرکت مبدل سازان مبنا (با مسئولیت محدود) با مجوز اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری با هدف تهیه، تولید و فروش انواع مبدلهای حرارتی و مخازن تحت فشار مورد استفاده در صنایع آب، نفت و پتروشیمی تاسیس گردید. پس از یک دهه از شروع فعالیت خود توانسته است جایگاه مورد قبول خوبی در بازار پیدا کند و پروژه های بزرگی را در کشور اجرا نماید.

این شرکت در زمینه تولید انواع محصولات تاسیساتی با تمام توان در راستای تنوع محصولات و ارتقای سیستم‌های تولید، کسب رضایت مصرف کنندگان و به روزرسانی هرچه بیشتر برای حضور در عرصه تولید و توسعه میهن عزیزمان تلاش می کند. در این زمینه شرکت مبدل سازان مبنا با بهره گیری از مهارتهای متخصصان این امر، استفاده از نرم افزارهای روز و استانداردهای معتبر جهانی و دستگاههای پیشرفته تولید توانسته است گامهای بلندی بردارد.

بیانیه چشم انداز شرکت

رسیدن به جایگاه برتر تولیدی و صنعتی در کشور با قابلیت رقابت، توان مالی،دانش و فن آوری مهمترین جنبه های برتری متوازن مبدل سازان مبنا خواهد بود.

بیانیه ماموریت شرکت مبدل سازان مبنا

ماموریت این شرکت تامین و ساخت تجهیزات مکانیکی مورد نیاز در صنایع نفت، پتروشیمی و تاسیسات از قبیل انواع مبدلهای حرارتی، انواع مخازن تحت فشار و ذخیره  می‌باشد. این تجهیزات مورد استفاده در صنایع نفت، پتروشیمی و آب می باشند.

انواع مخازن، روش ساخت و بازرسی
مخازن استوانه ای اغلب دارای سطح مقطع یکسان هستند که انواع آن با ابعاد مختلف در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه این مخازن حتی به قطر صد متر و طول چندین ده متر هم می رسد.

مخازن ذخیره برای نگهداری سیالاتی مثل آب، روغن‌های صنعتی، بنزین، نفت خام و غیره ساخته ََمی‌شوند و بر حسب نیاز، حجم آنها انتخاب می‌گردند. این مخازن معمولاً به شکل استوانه هستند. خواهشمند است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مبدل سازان مبنا
FacebookTwitterInstagram
Skip to content